Sık Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Sorular

Akkaya Decor’un Hizmetleri Nelerdir?

Akkaya Decor olarak sizlere başta mutfak dekorasyonu ( dolap, masa, tezgah vb) olmak üzere, banyo dekorasyonu, bebek, çoçuk, genç odaları dekorasyonu, yatak odası takımları ve dolapları, tv üniteleri ve sehbaları, partmanto aksesuar ürünleri gibi hizmetleri sunuyoruz.

Mutfak Dekorasyonu İşlemleriniz Nelerdir?

Akkaya Dekor mutfak dekorasyonu, anlamında sizlere eşsiz bir uygulama sunmaktadır. Mutfak dolapları, mutfak masası, mutfak tezgahı ve sandalyesi gibi hizmetleri hazır ve yahut kişiye özel olarak birebir tasarlayıp sizlere sunmaktadır.

Mutfak Çeşitleriniz Standart Mıdır?

Firmamız hem hazır; hem de ev ya da iş yerine isteğinize göre alınan ölçüler ve talepleriniz doğrultusunda sıfırdan modelleme yaparak ürünleri tasarlamaktadır. Sizlerin istediği ürün ve içerikle işlemleriniz yapılmaktadır.

Banyo Dekorasyonu Hakkında Bilgi Verir Misiniz?

Banyonuzu ister sıfırdan ister  yenileme olmasını istediğiniz bölgesinde dekorasyonlar yapmaktayız. Banyo kapısı, banyo dolapları, lavabo ve duşakabin, fayans ve zemin kaplama hizmetlerini sunuyoruz.

Genel Ev Tadilat Dekorasyonu Hizmetiniz Var Mı?

Akkaya Dekor olarak tüm ev tadilat işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. İster mutfak, ister banyo ve bebek, çoçuk, genç odaları, gibi tüm alanlarda hizmet sunuyoruz.

Firma Olarak Dekorasyon Alanını Ölçülendiriyor Musunuz?

Akkaya Decor, işlem yapılacak ister mutfak ister farklı bir bölge olsun, firma uzmanlarımız tarafından ölçülendirilip, üç boyutlu tasarımları sizlere sunmaktadır.

Firmanızda Kredi Kartı Geçiyor Mu?

Akkaya Decor’da kredi kartı geçmektedir.

Akkaya Decor Nerede Yer Almaktadır?

Firmamız İstanbul’un Esenler İlçesinde yer almaktadır. Bizlere sitemizin iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer Sorunlarınız İçin

Lütfen Bizi Arayınız! 

Yılların Tecrübesi

Akkaya Decor olarak sizlere 35 yıllık tecrübesiyle sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Sizin için tasarlıyoruz.

Bilgi Alınız

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayınız.  Telefon: 0212 645 61 52 – Gsm: +90 0541 78267 37